להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

אחרי שצובעים את הדירה

אחרי שצובעים את הדירה צריך לנקות ולעשות פוליש

תהליך של מעבר דירה כרוך בהרבה מאוד עמל והשקעה כספית גדולה. בין אם מדובר על מעבר לדירה חדשה מהקבלן ובין אם זו דירה שרכשתם אותה מדיירים קודמים, אתם בוודאי צריכים להכין את הבית למגורים בהתאם לצרכים האישיים שלכם. וכידוע, אין דומים צרכי משפחה אחת לצרכי משפחה אחרת. אך לכל אחד חשוב להיכנס לבית נעים ונקי, כזה שמרגיש כמו חדש, לכן חשוב לבצע צביעת דירה. תהליך של צביעה מתבצע על ידי צבעי או חברה המתמחה בתחום, במהלך הצביעה יבצעו תיקוני שפכטל, במקרה שמדובר בבית ישן, ישלימו את החורים, סדקים או שקעים מיותרים בקירות ויצבעו את הבית מחדש. גם אם הדירה שאליה אתם עוברים אינה שלכם תוכלו לבצע בה צביעת דירה שכורה.

הקירות – חלקים ובוהקים בצבע טרי וחדש

במהלך הצביעה של הדירה יש לשים דגש על מספר נקודות. ראשית על איכות העבודה – חשוב כי הצביעה תיעשה בצורה יסודית ומקצועית. רק כך תהיה התוצאה משביעת רצון. כמו כן חשוב לבחור בחומרים איכותיים, צבע איכותי ייתפס היטב על הקירות ויחזיק מעמד לאורך זמן. בנוסף חשוב מאוד לתת את הדעת לניקיון של הבית. כיוון שבמהלך צביעת דירה חדשה עלול להיגרם לכלוך רב בבית. הצבע נוטף אל הרצפה, ועל כל מה שנקרה בדרך ללא רחמים. ולמי שלא יודע – הצבע אינו קל להסרה. לפיכך יש להתארגן בהתאם ולרפד את הרצפה הסמוכה לקירות, בקרטון או בניילון שיפרידו בין טיפות הצבע הנוטפות לבין הרצפה.

הניקיון שאחר כך  - חובה לבצע עבודה יסודית ומקצועית!

אך גם אם הפועלים השגיחו היטב לבל תתלכלך הדירה, אין זה אומר שהבית אכן נשאר נקי וחף מטיפות צבע. וזאת יש לדעת, בית לאחר צביעה זה בית שיש לבצע בו ניקיון יסודי ופוליש מקצועי. פינוי כל אריזות החומרים, הקרטונים המוכתמים, שפשוף הרצפה מטיפות הצבע הסוררות שמנקדות אותה. פוליש לקבלת מראה חלק ומבריק, ניקוי האבק שנוצר בשל עבודת השפכטל... זו עבודה סיזיפית ומתישה. מומלץ לפנות לחברה הממחה בתחום זה ולהזמין עבודת ניקיון יסודית. כך קל להחזיר את הבית למצב של ניקיון ונעימות. הבית לאחר תהליך הצביעה והניקיון יהיה נעים, מזמין וסימפטי במיוחד. הקירות יהיו שלמים ובוהקים בצבע החדש, והרצפה תהיה בוהקת וחלקה הודות לפוליש המקצועי שבוצע, וחפה מכל לכלוך או כתם. לדירה כזו נעים להיכנס ולהתמקם בנוחות. לארגן את החפצים בניחותא ולא להיבהל מבגד שנופל על הרצפה... כי כאשר כל הבית נקי ונעים אין כל חשש, הקירות כמו גם הרצפה עברו חידוש וניקיון יסודיים. אין כן כל זכר לפסולת או לכלוך מדיירים קודמים. ניתן להשתמש בבית ללא כל חשש. גם עבור אנשים איסטניסטים במיוחד מוכן הבית ומזומן לשימוש נעים ומוצלח במיוחד. הזמינו עבודת פוליש מקצועית והיו בטוחים שהבית שלכם נקי והרצפה – בוהקת.

 

 

חזרה למאמרים