להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

איך בוחרים חברת ניקיון טובה

מה כדאי לשים לב כשאתם בוחרים חברת ניקיון למשרדים:המשרד שלכם הוא בעצם הבית השני שלכם. אם אתם מבלים את הבוקר, את הלילה, ואת סופי השבוע בתוך הבית שלכם, הרי אתם מבלים את הימים בתוך המשרד. ולא רק אתם, גם העובדים שלכם עושים כך. לא מגיע לחברה כולה לקבל בית נקי? ברור שכן. בדיוק כמו שאתם מנקים את הבית, חובה לנקות גם את המשרד. אי אפשר לעבוד כמו שצריך במשרד מלוכלך ומגעיל. מאידך אתם במשרד כדי לעבוד, לא כדי לנקות.

אז איך בוחרים חברת ניקיון?
קודם כל חשוב לדעת שלמרות שיש הרבה מאד חברות ניקיון בשוק, לא כולן מבינות בניקיון משרדים. חלק ניכר מחברות הניקיון מתמחות בבתי ספר, מוסדות ציבוריים, בתי חולים, מתנ"סים, ועוד. אך רק חלק קטן מהחברות האלו באמת מעסיקים עובדים שמבינים בתחום של ניקיון משרדים.לא רק זה. חלק גדול מהעובדים לא יודעים לנקות משרד. הכישורים הנדרשים כדי לנקות משרד הם שונים בתכלית מאלה שנדרשים כדי לנקות כיתה וחדר אוכל. לכן תשאלו את החברה איזה עובדים הם שולחים למשרדים, והאם יש להם עובדים מיוחדים שמנקים רק משרדים.

חברת ניקיון טובה עושה עבודה יסודית
חברת ניקיון טובה אמורה לדעת לשים לב גם לפרטים הקטנים. אחרי הכל, אתם לא ילדים בכיתה שמשתוללים בבוץ ואוכלים בכל מקום. אתם מבוגרים ורוצים לעשות רושם טוב למבקרים שלכם, ולכן הדברים הגדולים יותר  - כמעט ואין, אך הדברים הקטנים יותר, חשובים מאד מאד.לדוגמא, חברת ניקיון טובה אמורה לדאוג לניקוי האבק סביב הטלפונים ועל המדפים, וכן לשאוב את השטיחים ולדאוג לריח נעים בתוך המשרד כולו. כמו כן, גם אם בבית אתם מנקים חלונות רק פעמיים בשנה, במשרד חשוב לדאוג שהחלונות יהיו נקיים באופן תמידי. על עובד הניקיון לשים לב למצב החלונות ולנקות אותם כשיש צורך בכך – בלי שאתם תצטרכו להעיר כלום.

 

חזרה למאמרים