להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

ארונות אמבטיה

כשנכנסים לבית חדש, תמיד חלה ההתרגשות הזו שהכל פתוח! אפשר לעצב את הבית איך שרוצים, "להתפרע" בצבעים, בשילובים מעניינים ולהפוך את הבית לייחודי ומעניין.בית חדש הוא אכן חוויה מיוחדת במינה, אך יש לזכור להתנהל באופן מסודר ומאורגן, אחרת, הולכים לאיבוד בין חנויות הרהיטים ועיצוב הבית למגזינים השונים ולאתרי האינטרנט המציעים אין ספור עיצובים ואפשרויות. אם ניקח את חדר האמבטיה למשל, נתמקד בתחום ארונות האמבטיה. כיצד בוחרים? מהיכן? איך מבררים עלויות? ומה לגבי התאמת צבעים?

כשמעצבים חדר אמבטיה, חשוב להחליט על סגנון עיצוב, וכך העיצוב יהיה קל יותר. אם למשל החלטנו על חדר אמבטיה נקי, הריצוף יכול להיות בגוונים של אפור כאשר האריחים שמסביב וכן הכיור והארונות- יהיו בצבע לבן. אם החלטנו להכניס מעט צבע, אפשר לשלב צבע ריצוף מעניין, למשל צהוב, עם ריהוט בצבע אחר לחלוטין, למשל- טורקיז.על מנת לגבש דעה, מומלץ להתחיל לגשש מעט באתרי האינטרנט המציעים עיצובי חדרי אמבטיה שונים, וכך לגבש רעיון לגבי ארונות האמבטיה המועדפים, צורתם, סוגם וצבעיהם.

לאחר מכן, ניתן ללכת לבדוק בין חנויות עיצוב הבית השונות, שמציבים בתצוגה סוגי ארונות אמבטיה שונים בסגנונות רבים.
במידה והחלטתם שמצאתם את הארון המיוחל, ניתן לבצע הרכישה. במידה ולא, ניתן לגבש עיצוב ייחודי, ולבצע הזמנה דרך נגר, שיתאים הארון לעיצוב שלכם וכן למידות חדר האמבטיה. נגר יוכל גם לייעץ לכם מניסיונו לגבי הצבעים המועדפים, סוג הארון, עדיפות למגירות או דלתות, מיקום המראה, גודל, מיקום וכן חומר מועדף שלא ייפגם בשל הרטיבות בחדר האמבטיה.
מבחינת עלויות, סוג הארון וגודלו ישפיעו רבות על העלות שלו. כמו כן, ביצוע הרכישה בחנות יוקרתית יותר וודאי יעלה את מחירו של הארון, ללא קשר לגודלו, לעומת רכישתו בחנויות עיצוב הבית השונות. כמו כן, עוד עשוי לייקר או להוזיל את הארון הוא שימוש או חוסר שימוש בתוספות פרזול השונות.
העבודה אצל נגר תהיה לרוב תלויה בזמינות הנגר לביצוע עבודה, וותק שלו במקצוע, כישוריו וכן החומרים בו עתיד להשתמש וכן גודלו של הארון.

חזרה למאמרים