להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

חיפשתם לקנות חדר ילדים? נעזור לכם לבחור

חדרי ילדים מעוצבים אפשר למצוא בכמעט כל חנות רהיטים. הם באים עם ארונות שתואמים שלחנות עבודה ומדפים, וכמובן גם מיטה תואמת. בתמונה יש שטיח מעוצב על הרצפה, אור בהיר נכנס דרך החלון, והמחיר – תמיד יסתיים בספרה 9 כדי שלא תשימו לב שבעצם, המחיר לא כל כך נמוך ומיוחד. יש חדרי ילדים שמיועדים לבנים, ויש שמיועדים לבנות. והכל כל כך יפה, אך אין לכם מושג מה כדאי לקנות.

כשאתם מחפשים חדרי ילדים, תחשבו על העתיד

הדבר הראשון שאתם צריכים לשים לב אליו, שהוא הדבר המרכזי ביותר בחדר ילדים, הוא המיטה. כן, מיטה. מיטות ילדים אפשר למצוא בצבעים שונים, עיצובים שונים, גדלים שונים. אך לפני שאתם בוחנים את ההיצע של מיטות ילדים ובוחרים לפי זה בחדר הילדים – תתבוננו היטב במיטות הילדים. האם הן מתאימות גם לגיל העשרה? מתחת למיטות ילדים רבות יש מיטה נשלפת (או 2). האם כדאי לכם לבחור במיטה כזו? אולי כדאי לכם לבחור במיטה שמתחתיה מגירות?

גם העיצוב של מיטות ילדים חשוב מאד. יש עיצוב ילדותי, ויש עיצוב שנאה גם למתבגרים. בהנחה שאתם לא מעוניינים לחדש את חדר הילדים בעוד כמה שנים, כדאי שתתבוננו ברהיים האלה עם מבט אל העתיד. ואם זה קשה לכם, תביאו אח, או אחיינית, בגיל העשרה, שיוכל לעזור לכם במשימה זו.

בחלק ממיטות הילדים, המזרן המתאים הוא מזרן דק. האם אתם מעוניינים במיטות ילדים כאלו, או שאתם מעדיפים לקנות מיטות ילדים בהן בטוח וקל להכניס מזרן עבה יותר? וכמובן, גם התקציב שלכם הוא חשוב. לעיתים, לא כדאי לקנות את כל חדר הילדים שמציעים בפניכם בחנות. כן, ברור שהכל בא בחבילה אחת ובמחיר נפלא, אך אם אין לכם מקום לשלחן עבודה בחדר של הילדים, אז כדאי לכם להתמקח קצת, לוותר על שלחן העבודה ולחסוך את הכסף שהיה מתבזבז עליו. לפני שאתם בוחרים חדר ילדים, תתבוננו בעיצוב ובמיטות ילדים עם מבט לעתיד.

המאמר באדיבות gbr.co.il

חזרה למאמרים