להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות

איטום גגות הוא ההגדרה הכללית לעבודות מקצועיות המתבצעות על ידי אנשי מקצוע מנוסים שמטרתן לאטום את הגג ולמנוע חדירת נוזלים ונזקים נוספים שיכולים להיגרם עקב תנאי מזג האוויר. לפני שאתם בוחרים חברה לאיטום גגות חשוב לקרוא את התנאים החשובים הבאים שיסייעו לכם לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר עבורכם.

חברה מקצועית

עבודות איטום ובפרט איטום גגות הן עבודות שעליהן להתבצע על ידי חברה מקצועית בעל רישיון עסק בתחום איטום גגות. חברה מקצועית בעלת ניסיון אוחזת בידע עשיר בכל הנוגע לסוגי עבודות איטום ויכולה לייעץ ללקוחותיה ייעוץ מותאם לסוג הגג שלהם. עבודות איטום לא עושים כל שנה אלא פעם אחת המחזיקה לשנים רבות, לכן חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית שתוכל לבצע את העבודה האיכותית ביותר.

וותק וניסיון

חשוב לבחור חברת איטום המעסיקה עובדים בעלי וותק וניסיון בתחום איטום גגות כמו למשל חברת א.ב איטום. הוותק והניסיון של אנשי המקצוע מקנה להם ידע נוסף ומגביר את מקצועיות ויעילות העבודה. כדאי לבחור חברה המתמחה בעבודות איטום גגות ויכולה להפנות אתכם לרשימת המלצות של לקוחות מרוצים. בצעו סקר שוק קצר, בדקו את המחירים שנקבעים בהתאם לתנאי הגג, שטח הגג ואופי העבודה הנדרשת.

חומרי איטום

בין גורמי ההשפעה החשובים ביותר הם איכות חומרי איטום בהם משתמשת החברה. הקפידו לבדוק כי החברה משתמשת בחומרי איטום גגות בעלי תו תקן ישראלי המעניקים תוצאות עמידות לאורך זמן. זאת בשונה מחומרי איטום ללא תו תקן שעמידות עבודתם יכולה להישחק תוך זמן קצר.

כל סוגי האיטום

בחרו בחברת איטום גגות המעניקה את כל סוגי איטום הגגות הנחוצים. ישנם סוגים שונים של עבודות איטום: איטום לגג בטון, איטום לגג מרוצף או איטום לגג רעפים. אלו הם שלושת הסוגים העיקריים של עבודות איטום. חברה המתמחה בכל סוגי האיטום תוכל להתאים את אופי עבודות איטום גגות במיוחד לגג של הנכס שלכם. בצעו סקר שוק קצר לפני בחירת חברת איטום גגות, בדקו את המחירים שנקבעים בהתאם לתנאי הגג, שטח הגג ואופי העבודה הנדרשת.

חזרה למאמרים