להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
אזורי שירות

ליטוש אבן

ליטוש אבן, הכי מושלם לנקיון!

כדי להשיג תוצאה מושלמת בריצוף כדאי לעבור עליה בעזרת ליטוש אבן . זה חשוב גם כשהרצפה חדשה וסיימו רק עכשיו לרצף אותה וגם כאשר הרצפה כבר נמצאת תקופה ארוכה בשימוש.בכתבה שלפנינו נסביר איך עושים ליטוש אבן ומה מרויחים מכך.

ליטוש אבן לרצפה חדשה

ליטוש אבן משבח רצפה חדשה ומסיים את פעולת הרצוף בצורה אחידה. לפעמים במהלך הנחת האריחים נוצרים הבדלים קלים בין הגבהים, על אף שאלו הבדלים קטנים מאד שלא מפריעים וכמעט לא מורגשים הם פוגמים במראה המושלם ויוצרים חוסר אחידות ברצפה. בנוסף, ישנם שריטות שנוצרו במהלך הריצוף על ידי מכשור כבד או על ידי אריחים אחרים, גם את השריטות  הללו אפשר להסיר לחלוטין בעזרת ליטוש אבן ולהפוך את הרצפה למבריקה ונוצצת.

ליטוש אבן לרצפה ישנה

אחרי שימוש רב שנים ברצפת אבן היא סובלת מבלאי ומיושן. אבק רב מצטבר עליה, ויש עליה שריטות כתוצאה מהזזת רהיטים כבדים.

זאת ועוד, במהלך שימוש ברצפה נשפכים עליה חומרים שונים, למרות הזהירות היתירה, תמיד יהיו חומרים שישאירו סימנים קלים. זה פוגם באחידות וגורם לרצפה להראות פחות בוהקת, מה עושים במצב כזה? התשובה הברורה היא ליטוש אבן לרצפה!

פעולת של ליטוש אבן

פעולת ליטוש אבן בצפון מחזירה לרצפה את הברק הראשוני ויוצרת לה שכבת מגן נוצצת. חברת מרכז הפוליש בישראל מומחים בבצוע הפעולה הזו, ואצלנו נמצא המכשור המתקדם ביותר. כדי להסיר את כל השריטות והשכבה העכורה מן הרצפה יש צורך ללטש אותה בעזרת אבן משייפת אשר מסירה את כל שכבות הלכלוך בצורה אחידה.

מכונת הליטוש עושה עוד משהו – היא מנקה את החריצים שבין האריחים, אחר כך ממלאים את החריצים בדבק מתאים ואז התוצאה תהיה נפלאה.

איכות של ביצוע ליטוש אבן

עבודת ליטוש אבן היא עבודה מאתגרת היות וישנם סוגים רבים של רצפות. בנוסף אנו מתמחים גם בליטוש שיש. צריך להיות בקיאים בחומרי האבן השונים כדי להעניק לכל רצפה את הטיפול המתאים.

זה בדיוק מה שאנחנו עושים – מחזירים לכל סוג רצפה את הברק. חברתנו מטפלת במסירות בכל סוגי האריחים ומלטשת אותם בצורה מקצועית.

אנשי הצוות המקצועיים שלנו אשר מצוידים עם מכשור מתקדם מצליחים לעשות את מה שכולם מצפים מאתנו – להחזיר לרצפה של הבית את הברק הנוצץ.

כמה נעים להכנס לבית ולגלות רצפה מבריקה! זה הופך אותו למשהו ברמה הרבה יותר גבוהה!

קראו עוד על: ליטוש באמצעות שיש
קראו עוד על: ליטוש אבן במרכז

חזרה לאזורי שירות