להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

ליטוש קירות

ליטוש קירות מקצועי

ליטוש קירות הוא טיפול המיועד לחידוש קירות שיש ואבן מסוגים שונים. זה הוא תהליך שעושים פעם אחת ואם הוא מתבצע על ידי לטש מקצועי ליטוש הקיר יכול להחזיק שנים רבות. קראו עוד על ליטוש קירות במרכז הפוליש בישראל

מה זה ליטוש קירות?

ליטוש קירות הוא תהליך שמטרתו הענקת מראה חדש לקיר. בנוסף מעבר למראה חדיש בתהליך ליטוש קירות מתקנים פגמים ונזקים שנגרמו לקירות במהלך השנים. שימוש בחומרים שונים לליטוש קירות מסייעים להגנה מרבית על הקיר מפני נזקים עתידיים ומבליטים את הגוון הייחודי של הקיר.

מתי נצטרך ליטוש קירות?
הקירות חשופים לפגמים רבים במהלך השנים, חומרים כמו שיש או אבן סופגים נזקים ופגמים במהלך השנים. כתמים, חריצים, או נקבים עמוקים בקירות יכולים להוות מטרד ולשוות מראה ישן לקיר. בתהליך ליטוש קירות אנו אוטמים את החריצים בקירות, משתמשים בחומרים להעלמת כתמים ותיקון הנזקים שנגרמו לקיר. לבסוף אנו משתמשים במכונת ליטוש ידנית  על מנת להגיע לליטוש מושלם.

בחברתנו מרכז הפוליש בישראל תוכלו לקבוע פגישה עם אחד מבעלי המקצוע שלנו ולקבל חוות דעת מקצועית מאדם מנוסה

בעלי מקצוע מנוסים מעבר לליטוש שיש

מרכז הפוליש בישראל מעסיק את בעלי המקצוע המנוסים ביותר בתחום ליטוש קירות. אם אתם מעוניינים בתהליך ליטוש קירות בררו היטב עם לטש מקצועי אצלנו במרכז הפוליש בישראל. לטש מקצועי בעל ידע עשיר בתחום יוכל להעניק לכם את הייעוץ הטוב ביותר ועבודה איכותית שתישמר לאורך זמן. ליטוש קירות המתבצע על ידי בעל מקצוע איכותי מבטיח תוצאה חסרת פשרות ומעניק מראה חדיש כמעט לגמרי לאבן או לשיש ממנה בנוי הקיר.

ציוד מתאים

ליטוש קירות הוא תהליך עדין יותר בשונה מתהליכי ליטוש אחרים ולכן יש להצטייד בציוד מתקדם. במרכז הפוליש בישראל משתמשים במכונת דיסק ידנית מותאמת במיוחד לליטוש קירות. לטש מנוסה של מרכז הפוליש הישראלי יודע כיצד לתפעל את המכונות ולעבוד איתן באופן בטוח. שימוש מקצועי בציוד המתקדם לליטוש קירות יבטיח תוצאה טובה וימנע נזקים עתידיים לקיר.

שירות אדיב

אצלנו במרכז הפוליש בישראל תיהנו משירות אדיב וסבלני. נוחיותכם ושביעות רצונכם חשובות לנו ולכן אנו פנויים לייעוץ והכוונה בכל הנוגע לתחום ליטוש קירות. אם אתם לא בטוחים שליטוש קירות הוא הפתרון עבורכם התקשרו אלינו ונשמח לייעץ לכם. בחברתנו מרכז הפוליש בישראל תוכלו לקבוע פגישה עם אחד מבעלי המקצוע שלנו ולקבל חוות דעת מקצועית מאדם מנוסה.

לפרטים נוספים על ליטוש קירות התקשרו אלינו – מרכז הפוליש בישראל למספר המופיע באתר!
 

קראו עוד על: ליטוש
קראו עוד על: ליטוש רצפות

חזרה למאמרים