להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

ליטוש רצפה

ליטוש רצפה – חידוש הרצפה שלכם בעלות מינימאלית

בחברתנו מרכז הפוליש בישראל מציעים שירות ליטוש וניקיון ריצפה באחריות, מקצועיות ועבודה איכותית הנשמרת לאורך זמן. אנו משתמשים בחומרי ליטוש הטובים ביותר וציוד מתקדם. ליטוש רצפה – הדרך הזולה והפשוטה לרצף מחדש.

מה זה ליטוש רצפה?

ליטוש רצפה הוא תהליך המעניק לכם רצפה חדשה ללא ריצוף מחדש. ריצוף מחדש כרוך בהוצאת הרצפה הקיימת והחלפתה ברצפה חדשה. תהליך זה הוא לרוב יקר ואורך זמן רב יותר. ליטוש רצפה הוא שיטה מתקדמת וחדשנית המאפשרת לכם מראה רצפה חדש, הסרת כתמים קבועים במרצפות, מראה אחיד לרצפה ואף חוסך לכם את השימוש בחומרי ניקוי ואת השפשופים המעייפים בזמן ניקיון הרצפה.

דרכים לביצוע ליטוש רצפה

ישנם מספר סוגי ליטוש רצפה, אצלנו במרכז הפוליש בישראל מתמחים בכל סוגי הליטוש. לכל אחד מסוגי הליטוש יש את היתרונות הייחודיים לו,  השימוש בחומרים או בציוד טכנולוגי מתקדם לליטוש רצפה ישפיע על המחיר. למשל השיטה הזולה ביותר לליטוש רצפה היא ליטוש בבד שמיר שלאחריה מורחים חומר הברקה. שיטת ליטוש רצפה מסוג מתקדם יותר היא ליטוש באמצעות מלטשת יהלום. שימוש במלטשת יהלום מעניק הגנה למרצפות ומראה איכותי יותר לרצפה.

אנחנו לא משאירים אתכם לבד – לאחר סיום ליטוש רצפה אנו מדריכים אתכם צעד אחר צעד כיצד תוכלו לשמור על הרצפה שלכם לאחר הליטוש

עבודה יסודית

בחברתנו מרכז הפוליש בישראל תיהנו מעבודה יסודית ומתוצאות לאורך זמן. לאחר ליטוש הרצפה אנו משתמשים בחומר הברקה מיוחד – סילר. מטרתו של חומר זה הוא לאטום את המרצפות ולספק להן הגנה מנזקי רטיבות ופגמים רבים אחרים. הברקה בסילר היא גימור מושלם לעבודת ליטוש ריצפה ומבטיחה את התוצאות הטובות ביותר.

מתן פתרונות בזמן אמת

אנשי המקצוע המנוסים שלנו במרכז הפוליש בישראל מתמחים בעבודות ליטוש רצפה. הם מוכנים לכל בעיה המתעוררת וזמינים למתן פתרונות מקצועיים בתחום. ליטוש רצפה הוא תחום שרוב הלקוחות אינם מכירים ונוטים להתבלבל, אצלנו במרכז הפוליש בישראל תוכלו להתייעץ עם בעלי המקצוע בכל שלב בעבודה ולקבל מענה מדויק לשאלות שלכם.

הדרכה לעתיד

אחד הדברים החשובים שעליכם לדעת כאשר אתם מחליטים לשכור את שירותינו במרכז הפוליש בישראל, הוא שהתחזוקה שלכם היא אחת מהגורמים העיקריים לשמירת הרצפה. אנחנו לא משאירים אתכם לבד – לאחר סיום ליטוש רצפה אנו מדריכים אתכם צעד אחר צעד כיצד תוכלו לשמור על הרצפה שלכם לאחר הליטוש, ומיידעים אתכם מה הן הדרכים הטובות ביותר לטפל בה.

אצלנו במרכז הפוליש בישראל  תיהנו מיחס חם, ייעוץ מותאם ועבודה מקצועית ויסודית. אם חיפשתם ליטוש רצפה – התקשרו אלינו עוד היום למספרים המופיעים באתר! לחצו כאן
 

קראו עוד על: ליטוש רצפות
קראו עוד על: ליטושים

חזרה למאמרים