להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

מענה אנושי נותן מענה חכם

תמיד חלמתם את מזכירה שתענה במקומכם לטלפון אך לא הייתה לכם את האפשרות הכלכלית והפיננסית לעשות זאת? מענה אנושי לעסקים זהו שירות שיכול לתת לכם מענה פשוט לצרכים מורכבים שלכם.

מענה אנושי נותן מענה חכםמענה אנושי לעסקים – ככה עושים היום עסקים

כשאתה עובד בתחום שלך, אתה צריך לדעת לעשות את העבודה שלך בשקט גמור וללא הפרעות. קשה מאוד לעבוד ולהתעסק בדברים אחרים תוך כדי עבודה. הבעיה היא שהחיים אינם אידיאלים. למרות שאתה רוצה וצריך שקט בזמן העבודה, הרי שהשקט הזה גרוע עבורך. כי בסוף העבודה הזאת אתה  צריך לעבור לעבודה הבאה, אך אם לא תיתן מענה מקצועי ללקוחות ותהיה זמין ללקוחות שלך לא תוכל לקבל עבודות חדשות. לכן, גם באמצע עבודה בעל עסק מקצועי חייב תמיד לענות לטלפונים ולספק שירות ומכירות ללקוחות שלו. המזל הוא שהסיטואציה אותה תיארנו שייכת לעבר, כיום יש פתרון פשוט לבעיית המענה הטלפוני.

מענה אנושי יעשה את העבודה בשבילך!

במקום שאתה תענה לטלפון מישהי אחרת תענה לטלפון שלך, אמנם, המישהי הזאת לא תהיה עובדת שלך ולא תהיה לך אחריות כלפה, כך שלא תצטרך להשכיר משרד, לא תצטרך לממן הוצאות משרדיות שונות, נסיעות, ביטוח לאומי ותנאים סוציאליים. המזכירה הזאת תהיה עובדת של חברה חיצונית שתפקידה יהיה לענות לשיחות הנכנסות שלך במקומך בזמן שאתה עסוק ולא פנוי לענות ללקוחות.

מענה אנושי לעסקים עם חברה כגון שידורית ייתן לכם מענה חכם, כך שהוא ישוחח עם הלקוחות שלכם בשיחה הראשונה, יברר מה הם צריכים, במה הם מתעניינים, יספר להם מידע חדש שהם לא מכירים, יתן להם מחירון מפורט של השירותים שלך בהתאם למה שתסכם איתם, וגם יאפשר ללקוחות שלך לקבל מענה מפורט מהאיש הטכני ולסגור עסקאות. כך אתה בעצם תפסיק להטריד את עצמך בשיחות סרק ובשיחות עם לקוחות שאינם לקוחות בפועל ותוכל להתרכז בעבודה ובאיכות ביצוע העבודה. השירות הזה אמנם שירות לא זול, אך כאשר אתה מפנה חמישים אחוז מלוח הזמנים שלך ובנוסף מעצים משמעותית את איכותו של הזמן של העבודה שלכם, וגם חוסך בפועל לקיחה של מזכירה עם כל ההוצאות הכרוכות בכך הרי שזה משתלם מאוד וכדאי.

חזרה למאמרים