להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

מצלמות אבטחה

בימים עברו, בתים פרטיים במושבים או בכפרים התנהלו באופן חופשי. אף גדר לא הפרידה בין בית לבית, חיות הבית היו מסתובבות בין הבתים השונים כך שבשלב מסויים כבר לא ניתן היה לדעת איזו חיה שייכת לאיזה בית. הילדים היו נכנסים ויוצאים מהבתים שדלתותיהן היו פתוחות תמיד, כולם הכירו את כולם והייתה תחושה של קרבה ומשפחתיות.כיום, המצב השתנה. מעבר לבתים הפשוטים שהשתנו ונהפכו לבתים מעוצבים וגדולים, כמעט על כל בית פרטי ניתן למצוא מצלמה אחת לפחות, על מנת שתצלם את מה שמתרחש מחוץ לבית, וכן את הבאים ונכנסים אליו וממנו.בתים רבים מצטיידים במצלמות אבטחה, כתוצאה מהפריצות הרבות המתרחשות באיזורים בעלי בתים פרטיים, וזאת בנוסף לגדרות הגבוהות ושערי הברזל הענקיים.

מצלמות אבטחה בתוך הבית
מצלמות אבטחה בבתים, גורמים לדיירי הבית להרגיש ביטחה, שכן יכולים לעקוב אחר המתרחש בביתם ובסביבתו הקרובה.באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות, גם אם בעלי הבית אינם נמצאים בו, עדיין ביכולתם לעקוב אחר מצלמות האבטחה באמצעות הטלפון הנייד שלהם או כל מכשיר אחר, וכך לצפות במתרחש. במידה ומבחינים בדבר מה חשוד, יכולים ישר להפעיל האזעקה או להתקשר למשטרה.התקנת מצלמות אבטחה לרוב נעשית על ידי חברות המתמחות בכך. ניתן להתקין מצלמה שתהיה מסוות בין צמחיית הבית, למשל, על מנת שהבאים והיוצאים לא יבחנו בה, או שניתן להתקינה באופן בולט יותר על שער הכניסה. כמו כן, ניתן לבצע התקנה של מספר מצלמות במקומות שונים ברחבי הבית, מה שבדרך כלל נעשה בבתים גדולי מימד.

טלויזיות מעקב
מצלמות האבטחה יקרינו את הצילומים על גבי טלוויזיה או טלוויזיות קטנות שיחברו אל המצלמות, כך שניתן יהיה לעקוב אחר המתרחש בכל עת. כמו כן, יבצעו המצלמות הקלטה של המתרחש, כשבמידה ואכן חל אירוע כזה או אחר בסביבת הבית, ניתן יהיה לצפות בסרטונים שהקליטו המתרחש כמה שעות או ימים קודם לכן, על מנת לבחון את מה שהיה.
מצלמות אבטחה יכולות להעניק ביטחון רב ליושבי הבית, בפרט אם מדובר בבית גדול. המצלמות ישרו ביטחון במידה ונוסעים, או להורים שילדיהם נותרו בבית.

חזרה למאמרים