להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

סוגים של קורס אילוף כלבים

ישנם סוגים שונים של קורס אילוף כלבים לבחירה, וכמובן לא כל מי שמציע קורס אילוף כלבים אכן מוכשר לבצע את ההכשרה של מאלפי הכלבים מכל הסוגים, אילו סוגים מוכרים יש, ומה יש לנו לספר עליהם, לפניכם במאמר.

קורס אילוף כלבים לכלבי נחייה

אם בעבר היינו יודעים שכלבים הם רק כלי שעשוע שכל מטרתו הוא לבדר את הבעלים שלו, הרי שהיום ידוע שלכלבים יש את הפוטנציאל להיות כלי שימושי ונאמן למטרות רבות, כגון להיות עזר לעיוורים או לסובלים מלקות ראייה חמורה. כלב נחייה יכול לשמש כתחליף לעיני הנכה, הוא יכול לסייע לו ללכת ברחוב, להיכנס למסעדה ולמצוא כיסא פנוי, לעלות לאוטובוס וכן לומר לו מתי הכביש פנוי והאור התחלף לירוק מאדום או שחייבים לעצור כי מעבר חצייה לפנינו. למעשה קורס אילוף כלבים לכלבי נחייה הוא קורס חשוב ושימושי אשר העובר הכשרה בקורס זה יצטרך גם הכרה רשמית מהמדינה בהכשרתו.

קורס אילוף כלבים של יחידת עוקץ בצה"ל

אכן הכלבים הם חברם הנאמן של בני האדם, ולעיתים חבר כמו חבר, נלחם לצדם כתף לכתף. ביחידת עוקץ של צה"ל משתמשים בכלבים תוך פעילות מבצעים שוטפת. הכלבים של יחידת עוקץ הקריבו לא אחת את עצמם למען בעליהם והצוות בכדי שהפעולה תצלח והגנו בגופם על הצוות מפני פיצוץ או עליה מוקש. קורס אילוף כלבים של יחידת עוקץ מכשיר את הלוחם להיות מאלף של הכלב שלו, ללמוד כיצד להנהיג אותו ללמד אותו לתקוף, לחפש חומר נפץ, להרתיע, וגם לשבת בדממה כשצריך. לצערנו ניתן היה לראות במבצעים האחרונים לוויות של כלבי עוקץ שלחמנו בנאמנות על ביטחון בעליהם, ללא מורא.

קורס אילוף כלבים ביתיים

אם אתם לא כל כל מסתדרים עם הכלבים שלכם, ואתם מעוניינים שהיחסים בינכם לכלב החדש שלכם יהיו טובים ונעימים, כדאי מאוד שתצטרפו ללימוד של קורס אילוף כלבים ביתיים. בקורסים אלו תלמדו כיצד לגרום לכלב שלכם להיות ממושמע. כיצד להקרין לו סמכות, איך לגרום לו לנבוח כשצריך, לשתוק כשצריך, לא ללכת לכביש, ולא לגרור אתכם בטיולים בחוץ.

חזרה למאמרים