להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

סילר

השימוש הנכון בסילר

בכל פעולת ליטוש או שיקום מרצפות  מכל חומר, יש צורך להשתמש בחומר מיוחד, השומר על המרצפות, ותפקידו הוא מניעת פגמים או פגעים למשטח. החומר הטוב והחזק ביותר, המספק את ההגנה הטובה ביותר למרצפות, מכל סוגי החומרים, נקרא סילר.

מהו סילר?

סילר הוא חומר נוזלי ושקוף, שמטרתו היא לספק הגנה מקסימאלית למשטחי אבן שונים. החומר נספג אל תוך האבן ומונע שחיקה, רטיבות או כתמים שונים. יש להשתמש בחומר, בכל תהליך בנייה או תהליך שיקום או החלפת מרצפות, בכדי לספק למרצפות השונות, את ההגנה המקסימאלית. קיימים בשוק מגוון סוגי סילרים, אשר יש להתאים אותם, לסוג האבן, למראה המרצפות המבוקש, ולהגנה המבוקשת.

סוגי סילרים

ישנם שני סוגי סילרים, סילרים על בסיס מים, או סילרים המבוססים על אלכוהול.  ישנם סילרים שלאחר השימוש בהם, לא יהיה שינוי במראה האבן, והיא תישאר בעלת אותה מראה, גם לאחר ייבוש החומר וישנם סילרים שהם בבחינת מבליטי צבע, או מחזקי צבע, ולאחר הייבוש, בתום השימוש בהם, הם מעניקים למרצפות את המראה המבוקש. ישנם סילרים שביכולתם להעניק למרצפות מראה מט או משי, רטוב או מבריק ועוד.

האם אפשר להשתמש בסילר בשימוש עצמי?

קיימים מגוון סוגי סילרים בשוק, ובעקרון, ניתן לרכוש סילר, להיצמד להוראות היצרן, ולהשתמש בו בכוחות עצמך. אך מכיוון שמבחר הסילרים המוצעים למכירה בשוק, הינו גדול, וקשה מאוד לדעת, איזה סוג סילר מתאים לסוג המרצפות הקיימות בביתך, כדאי מאוד להיעזר במומחה בתחום, שיבחר את החומר המתאים והרלוונטי למרצפות ביתך, לאחר שהוא יבחן את סוג ואופי המרצפות, את טיב החומר ועוד. בכדי לשמר את מראה המרצפות, ולהעניק להם את ההגנה המושלמת באמת, כדאי מאוד, להיעזר במומחים בתחום, שיודעים להתאים את סוג החומר לכל סוגי המרצפות, יודעים כיצד להשתמש בו באופן נכון, וכיצד לתת בסופו של דבר בעזרת הסילר, מלבד ההגנה שהוא מקנה למרצפות, את המראה שאתה חפץ ומעוניין בו, בסופו של תהליך.

שימוש בסילר, רק על ידי מומחים!

סילר הוא חומר חזק, שמטרתו חשובה ומהותית. ולכן,. חייב לדעת, כיצד משתמשים בו נכון, מה המינון לכל מטר מרובע של המרצפות, באיזה סילר כדאי ורצוי להשתמש למרצפות ביתך ועוד.  לשם מימוש מטרות החומר , ברמה המקסימלית שלו, כדאי, רצוי ואף מתבקש, להיעזר בשרותיהם של המומחים בתחום המרצפות. אם אתם מחפשים את המומחים, שיסייעו לכם בבחירת הסילר ובשימוש הנכון בו, הכירו את "מרכז הפוליש בישראל" המומחים בליטוש כל סוגי הרצפות. מרכז הפוליש בישראל, מכירים את כל סוגי הסילרים הקיימים בשוק, וידעו להתאים את החומר המתאים לך, באופן הכי נכון, ובמינון המדויק והמתאים, למרצפות הבית שלך. סילר הוא חומר שכדאי להיזהר בשימוש, בכדי שלא לפגוע בשום אופן במרצפות על ידי שימוש לא נכון, ולכן אנו נשמח לעמוד לשרותך.

מרכז הפוליש בישראל, בחר בנו ולא תתחרט!

קראו עוד על: ליטוש שיש
קראו עוד על: ליטוש קירות

 

 

חזרה למאמרים