להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

סילר לרצפה

לתוצאה הכי מבריקה צריך סילר לרצפה!

מריחת סילר לרצפה מהווה שלב נוסף בביצוע הפוליש. בכתבה שלפנינו נסביר מה מטרתו ומה משיגים בתמורה.

הצורך בבצוע סילר לרצפה

לאחר ניקוי הרצפה מלכלוך ואבק באמצעות מכשור מתאים, יש צורך להגן עליה שתשאר נקיה לאורך ימים. את זה עושים באמצעות סילר לרצפה שהוא חומר אוטם מפני חדירה.

מריחת סילר לרצפה מועילה במספר מישורים:

מונע חדירת לכלוך ואבק אל הרצפות פנימה.

מונע חלחול מים את האבן – מה שיוצר עליה כתמים.

מנוע כניסת נוזלים שונים שלא ניתן יהיה להסיר.

כדאי לדעת כי ככל שהאבן טבעית ויקרה יותר היא רגישה לכתמים וסופגת נוזלים בקלות. כל חדירה של מים או נוזלים אחרים מסוגלים להשאיר עליה סימנים בלי יכולת הסרה.

כמו כן חשוב להוסיף כי מריחת סילר לרצפה לא גורם לאטימה מוחלטת של האבן והיא עדיין יכולה "לנשום". כמו כן אם ישנם מרווחים בין האריחים הם נותרים כמו שהם ולא נחסמים לחלוטין. הסילר רק יוצר שכבת הגנה מעליהם ולא משפיע על איכות החומר.

מרכז הפוליש בישראל

מרכז הפוליש בישראל מבצעת פעולת סילר לרצפה לכל סוגי הרצפות. אנחנו משתמשים בחומרים איכותיים כדי להגן על האריחים מפני נזקים אפשריים.

איך אנחנו עושים את זה? ראשית דואגים למשטח נקי לחלוטין וזאת באמצעות פוליש משוכלל. על ידי ציוד מתקדם שברשותנו אנחנו מלטשים את הרצפה היטב ומסירים ממנה כל שכבת לכלוך ואבק. הליטוש המקצועי מותיר אחריו רצפה נקיה לגמרי, זה הזמן והמקום למרוח על הרצפה את הסילר.

סילר לרצפה לא נבצע מיד בסיום פעולת הפוליש, אלא ממתינים זמן מה עד לייבוש הרצפה באופן סופי. כי הליטוש נעשה באמצעות כמויות גדולות של מים, אשר מחלחלים אל תוך האבן ואמורים להתייבש היטב. אם לא יתבצע ייבוש מוחלט יישארו מים בפנים שיגרמו לכתמים על האריחים. לכן רק לאחר מספר ימים כשהרצפה יבשה לחלוטין נמרח עליה סילר לרצפה.

 

סילר לרצפה עם תוצאה

מריחת סילר לרצפה חייבת להעשות בצורה מקצועית. לא כל רצפה מתאימה למריחת סילר ולכן יש להתיעץ עם אנשי מקצוע מנוסים בתחום. אם החלטתם ללכת על סילר לרצפה של חברת מרכז הפוליש בישראל תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי הרצפה שלכם לא תנזק ולא תגרם לה תקלה.

אנחנו נבצע את תהליך סילר לרצפה על הצד הטוב ביותר, אנחנו נבטיח כי לרצפה שלכם יחזור הברק והנקיון והיא תנצוץ כפי שלא נצצה מעולם.

תנו לרצפה שלכם את ההזדמנות! הזמינו את שירותי מרכז הפוליש בישראל לעבודה עם תוצאות!

קראו עוד על: ליטוש שיש
קראו עוד על: שיוף אבן

חזרה למאמרים