להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

עיצוב הבית בעזרת תמונות מיוחדות

עיצוב הבית מושלם בעינכם אך קירות הבית נראים ערומים וריקים? במקום להשתגע בצביעת הקירות בצבעים בגוונים שונים, או להסתבך עם הדבקת טפט, אפשרות קלילה, זולה וזמינה היא תליית תמונות. כל שיש לעשות הוא לעבור על התמונות המרובות הנמצאות במצלמה הדיגיטלית או על המחשב, ולבחור את התמונות היפות ביותר בעניכם. אלו יכולות להיות תמונות נוף מיוחדות, תמונות משפחתיות או אוסף של תמונות מיוחדות.

אם אתם לא חזקים בתחום הצילום, באפשרותכם להגיע לחנויות עיצוב הבית השונות, ולבחור מספר תמונות מיוחדות אותם תרצו לראות על קירות ביתכם. כמו כן, חנויות הצילום וודאי יוכלו להציע לכם מבחר לא מועט של תמונות, ברובן תמונות נוף מבית אליעד יהלום, ולאחר בחירת התמונות האהובות ביותר, תוכלו למסגרן כבר בחנות הצילום- לבחור את המסגרות, להתאימן לתמונות נוף אותן בחרתם, ולאחר כשעה- התמונות יהיו מוכנות ומזומנות לתלייה!

תמונות לבית מוסיפות תחושה של חמימות לכל בית, כאשר תמיד מומלץ לגוון בגדלים של התמונות וכן במסגרות שונות, מה שמעניק לתמונות את האופי הייחודי וכן את המקום המיוחד להם. את התמונות ניתן לתלות באופן מסודר או באופן אקראי, או בכל צורה שהיא. על מנת לעטר במעט את סלון הבית באמצעות תמונה, מומלץ לבחור בתמונה אחת גדולה אותה ניתן לתלות מעל הספה בסלון או מעל הטלוויזה, ובכך למעשה תוכלו לחסות שטח רב של הקיר הלבן בתמונה צבעונית מיוחדת. התמונה תעניק לסלון אופי אחר ותשנה לכם את סלון הבית מקצה לקצה.

אם אתם מעוניינים לעטר את הבית- המזדרון, סלון הבית או חדר השינה שלכם בתמונה מיוחדת, ניתן תמיד לפנות לצלם המצלם תמונות מיוחדות, למשל תמונות טבע ייחודיות או תמונות של בעלי חיים, לרכוש ממנו העתק של מספר תמונות מיוחדות במיוחד, למסגר אותן באופן מתאים ודקורטיבי, ולתלות אותן היכן שרק תחפצו. תוספת של תמונות לקירות הבית מוסיף ייחודיות לבית, עניין וחמימות. התמונות יכולות להיות גדולות, קטנות, צבעוניות או בשחור לבן, להיות ממוסגרות במסגרת יוקרתית, או במסגרת עץ.

חזרה למאמרים