להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

עיצוב הבית האידיאלי בעזרת מעצבת פנים

רכשתם בית מפרוייקט בנייה גדול. הבית שלכם במיקום אידיאלי- משקיף על הים, ממוקם כ-20 דקות ממקום העבודה שלכם, היציאה ממנו לכבישים ראשיים הינה עניין של שניות, הקומה גבוהה, המרפסת ענקית, כמות האור שנכנסת לדירה הינה אדירה ולמעשה כל הפרמטרים שחיפשתם בדירה- נמצאים בה. מה חסר? עיצוב. אתם עומדים בדירה הלבנה. הכל קירות ובלטות. אתם מסתכלים בחדר שאמור להיות חדר השינה שלכם- עם חדר ארונות ואמבטיה צמודה, ואתם לא יודעים מהיכן להתחיל. מנסים את מזלכם בחדרי הילדים- וכלום. אולי הסלון ייתן מוזה? שום דבר.

עיצוב הבית האידיאלי בעזרת מעצבת פניםאתם מחליטים לפנות למעצבת פנים

לאחר שיחת טלפון ראשונית, תיפגש עמכם מעצבת פנים בבית בו רכשתם, על מנת לראות כיצד למעשה תוכל לסייע לכם לעצב הבית על פי האופי שלכם. המעצבת תנהל עמכם שיחת היכרות קצרה, כך שתוכל להכיר מעט את עולמכם, על מנת שהעיצוב שתתכנן לכם- יתאים לחייכם. לאחר ההיכרות, תסתובב מעצבת פנים בביתכם, כדי לקבל השראה ולבחון מה ניתן לעשות. היתרון של מעצבי פנים איכותיים הוא כי נחנו בראייה ויזואלית מדהימה וביכולת דמיון, כך שיכולים לראות חדר ריק לחלוטין, ולדמיין לפרטי פרטים כיצד יראה ויעוצב.

המעצבת תגיד לכם כיצד רואה העיצוב של כל חדר באופן כללי, ולאחר קבלת הסכמתיכם או ניהול משא ומתן בניכם לגבי העיצוב, תחל בעבודתה. במידה ויש צורך בבעלי מקצוע כמו צבעים, חשמלאים או נגרים, למשל, תדאג המעצבת להתנהל מולם, כמובן לאחר קבלת אישורכם. מעצבת פנים תסתובב אתכם בחנויות עיצוב וחנויות רהיטים, על מנת לרכוש הציוד הנדרש. היא תכוון אתכם לחזון שלה לעיצוב הפנים של הבית, כאשר תפקידכם הוא לבחון כי החזון שלה אכן מתאים לאופי שלכם.

גם אם לא בהכרח תבינו את אוסף החפצים והרהיטים שאתם לאט, לאט אוספים מהחנויות השונות, כאשר יקבלו את מיקומם בבית, תוכלו כבר להבין התאמתם אחד לשני. למעשה, כל הרכישות והעיצובים יורכבו יחדיו כמו פזל, ויחד, יצרו לכם את הבית עליו חלמתם. מעצבת פנים תביא, יחד אתכם, את הדמיון שלכם לידי הפן הביצועי והעיצובי. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר keren-e.com

חזרה למאמרים