להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

ריהוט גן

בית עם גינה, הוא החלום של כולנו. גינה יפה, בה אפשר לנוח ולשחק, לארח חברים ולבלות זמן איכות משפחתי בנעימים ללא מסכי מחשב וטלוויזיה. מי שזוכה להגשים את החלום, יודע שהשקעה בגינה, לפעמים עולה על ההשקעה בבית. גינה יפה ומושקעת, דורשת משאבים רבים של זמן וכסף, אך משתלמת במיוחד משום שהיא מרחיבה את הבית ומעניקה הרבה אפשרויות בילוי משפחתיות.כדי שיהיה אפשר ליהנות מהנוחות של גינה, יש צורך להשקיע בפינת ישיבה איכותית.

ריהוט גן, הולך ונהיה פופולארי בשנים האחרונות. בעבר, ריהוט הגן היה בסיס ביותר והסתכם בכמה כסאות פלסטיק ושולחן. כיום, כולם מבינים, שכשם שי להשקיע בריהוט הבית יש להשקיע בריהוט הגן. ההבדל העיקרי והמרכזי שבין הריהוט הביתי לריהוט הגן, הוא היכולת של הריהוט לעמוד בתנאי מזג אוויר משתנים. הריהוט צריך היות עמיד לגשם ורוח מצד אחד ועמיד מפני קרינת השמש החזקה של הקיץ הישראלי. ישנם רהיטי גן מסוגים שונים, בסגנונות שונים העשויים מחומרי גלם שונים. על פי רוב, חומר הגלם קובע הסגנון של הריהוט.

ישנם מספר חומרי גלם עיקריים המשמשים ליצירת ריהוט גן :

· דמוי קש- חומר סינטתי שנראה כמו קש ומעניק מראה כפרי וחם. מדובר במוצר עמיד בפני שינויי מזג אוויר ומחזיק מעמד שנים ארוכות

· אלומיניום- אינו מחליד ומחזיק מעמד בכל מזג אוויר. ניתן למצוא רהיטים מיציקת אלומיניום, אלומיניום בשילוב זכוכית ואלומיניום בשילוב עץ. האלומיניום מעניק מראה הייטקיסטי ונקי. השילובים השונים מאפשרים יצירת מראה מורכב יותר ומשתנה לפי העיצוב

· עץ טיק- עץ חזק ועמיד בעל מראה פראי כפרי. העץ מאופיין בסיבים צפופים מאוד ולכן אינו חשוף לסכנות סדיקה והתפוררות

· עץ קווילה- עץ מיוחד  במראה טבעי בעל אחוזי שומן גבוהים שנשמר במראה רענן לאורך שנים ארוכות.

קיים בשוק, מגוון גדול של יחידות ריהוט גן בסגנונות שונים, המתאימים לאירוח בסטנדר גבוהה או לישיבה נינוחה עם בני משפחה וחברים. תוכלו לבחור את הסגנון החביב עליכם שמתאים לצרכים המשפחתיים ולהרגלי האירוח שלכם.

חזרה למאמרים