להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

ריהוט משרדי – לשבת בנוחות בעבודה

הריהוט משרדי הוא חלק חשוב בתחום הריהוט באופן כללי. קיימים בארץ ובכלל הרבה מאד משרדים מכל הסוגים, אשר עוסקים במגוון תחומים. כל המשרדים הללו צריכים ריהוט משרדי, אשר יאפשר להם לעבוד ולתפקד בצורה רציפה, נוחה ויעילה. ריהוט משרדי כולל פריטים רבים, כמו שולחנות מחשב וכסאות תואמים, חדרי ישיבות וכדומה. ריהוט משרדי משתנה גם על פי סוג המשרד. במשרדים מסוימים יהיו, למשל, כסאות להמתנה, באחרים יהיו שולחנות מקצועיים לסוגים שונים של עבודות, ועוד. ריהוט משרדי הוא הפנים של המשרד, ולכן משרדים רבים משקיעים לא רק בהתאמה של ריהוט משרדי לצרכים הפרקטיים של המשרד, אלא גם בעיצוב של הרהיטים על מנת שיעבירו את המסר המתאים ללקוחות.

כסאות מחשב

כסאות מחשב הם הכיסאות הנפוצים ביותר במשרדים. כסאות מחשב משמשים, כמובן, לעבודה על מחשב, ולכן הם צריכים להיות נוחים, על מנת לאפשר עבודה ממושכת מול המחשב ללא תופעות של עייפות וקשיים אחרים. ישנם הרבה מאד סוגים של כסאות מחשב, כאשר רובם מרופדים בריפוד נוח ומאפשרים כוונון כלשהו. כך, למשל, אפשר למצוא כסאות מחשב בעלי אפשרות כיוון של גובה הכיסא, סיבוב של הכיסא, כוונון המשענת ועוד. כסאות מחשב יכולים להכיל ידיות או להיות נטולי ידיות. החשיבות העיקרית של כסאות מחשב היא הנוחות שלהם בזמן העבודה, כך שמומלץ לנסות את הכיסאות באופן מעשי ולבדוק האם הם נוחים.

כסאות מנהלים

כסאות מנהלים קיימים במשרדים רבים, בעיקר, כמובן, בחדר המנהל. כסאות מנהלים נועדו לאפשר למנהל לעבוד בצורה נוחה במיוחד, ולכן הם גדולים, מרופדים ומפנקים. בנוסף, כסאות מנהלים אמורים ליצור רושם, ולשוות למנהל המשרד רושם מכובד, מרשים ויוקרתי. לכן כסאות מנהלים מרופדים לרוב בעור או בדמוי עור, והם גדולים ומרשימים במיוחד. כסאות מנהלים מאפשרים למנהלים לנהל את כל ענייני המשרד בצורה נוחה ונעימה, תוך ישיבה רגועה ונוחה במיוחד בכיסא שלהם. כסאות מנהלים גם מתכווננים בגובה, בזווית ואף באפשרות של הטיית המשענת עד קרוב לשכיבה, על מנת לאפשר למנהל גם לנוח במהלך יום עבודה מורכב. מידע נוסף אפשר למצוא באתר http://www.r-tec.co.il

חזרה למאמרים