להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

שיש – כל מה שהמטבח שלך צריך

שיש הוא חומר אשר עשוי מאבן מלוטשת, והוא עשוי במגוון שיטות אשר הופכות אותו לשימושי ולמגוון במיוחד. למעשה, כולנו מכירים את השיש אשר משמש כמעט כל בית, במטבח הפרטי, וגם במטבחים ציבוריים. מרבית משטחי העבודה במטבחים השונים עשויים משיש, כך שהשיש מהווה בסיס לכל החפצים והמוצרים האחרים שקיימים במטבח. השיש מגיע במגוון גדול במיוחד של צבעים, דוגמאות וסגנונות, כך שהוא יוצר גם עיצוב מיוחד למטבח.

שיש

כאמור, בכל מטבח כמעט קיים משטח שיש. השיש הוא חומר נוח מאד לעבודות המטבח השונות – חיתוך, שימוש בכלים חמים או קרים, הכנת מאכלים וכן הלאה. על מנת שהשיש ישמש היטב במטבח שבו הוא מותקן – הוא צריך, כמובן, להיות מותקן בצורה מקצועית, עם הדבקה באיכות גבוהה, אשר תמנע נזקים מן השיש, כמו שבר, סדק או פיצוץ בשיש. על מנת להימנע מנזקים כאלה יש לבחור מלכתחילה שיש באיכות גבוהה מאד, ובהמשך – לבחור במתקין מקצועי אשר יבטיח שהשיש מותקן היטב במקומו ומסוגל לקבל את העבודות השונות שרוצים לבצע עליו. כמובן, ישנם סוגים רבים של שיש, ולכן לפני שבוחרים שיש, במיוחד שיש למטבח, חשוב לבדוק מהם ההרגלים של בני הבית בעבודות המטבח, ומהם הצרכים שלהם – על מנת שניתן יהיה לבחור את השיש המתאים ביותר. פרטים נוספים באתר: alony-marble.

העיצוב

כאמור, שיש מגיע במגוון רחב במיוחד של דגמים ושל סגנונות. אנשים אשר מעוניינים להשקיע בעיצוב המטבח שלהם יוכלו לבחור בין עשרות סגנונות של שיש למטבח, ובין מגוון רחב של צבעים. אפשר לבחור בשיש חלק או מחוספס, בצבע אחיד או בשילוב צבעים, בצבעים כהים או בהירים – הכול לפי הטעם האישי של בני הבית אשר מעצבים את הבית כרצונם. בחירה נכונה של השיש, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת איכות, תלווה אתכם לאורך זמן, ואתם תוכלו ליהנות משיש איכותי וממטבח יפהפה. כאשר רוכשים שיש, חשוב לשים לב לא רק למחיר השיש עצמו אלא גם להוצאות נלוות – כמו הובלה, התקנה מקצועית וכן הלאה. ישנם מקרים שבהם ניתן להוזיל עלויות מבלי לפגוע באיכות של השיש, ומומלץ לבדוק את האפשרות.

חזרה למאמרים