להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
מאמרים

שער לגינה

ישנם הרבה מאד בתים פרטיים אשר מוקפים בגינה, כך שהכניסה אל הגינה מהווה גם כניסה אל הבית. שער לגינה צריך להתאים לגינה ולבית כאחד, הן מבחינת האיכות שלו והחוזק שלו, והן מבחינת העיצוב שלו, אשר צריך להשתלב היטב בגינה ובסגנון של הבית. כיום ישנן אפשרויות רבות מאד בכל הנוגע לשער לגינה, עשרות חומרי גלם אפשריים, סגנונות עיצוב רבים מאד, ועוד.

שער לגינה – הצרכים
שער לגינה אמור להוות את הכניסה הנעימה לבית. לא פחות מכך, שער לגינה אמור לחסום את הבית משדה הראיה של אנשים מבחוץ, על מנת לשמור על הפרטיות של בני הבית. לכן בבנייה של שער לגינה (וגדר, כמובן), ישנו תמיד אתגר עיצובי, כיצד לאפשר לדיירים פרטיות מלאה מצד אחד, ולא ליצור תחושת מחנק של כעין כלא, מצד שני. את השילוב הזה ניתן ליצור באמצעות גובה מתאים של השער, עיצוב נאה שלו, ועוד.

שער לגינה – ממה הוא עשוי?
אחד הנושאים הראשונים והחשובים ביותר שיש לתת עליהם את הדעת בבנייה של שער לגינה הוא חומר הגלם שממנו ניצור את השער. שער לגינה יכול להיות עשוי ממגוון חומרים, כמו למשל עץ, אלומיניום, ברזל וכדומה. חשוב לזכור שהתפקיד של שער לגינה, במרבית המקרים, אינו להגן על הבית מפני פריצה – לשם כך קיימת דלת הכניסה של הבית עצמו. שער לגינה נועד להעניק פרטיות לדיירים, ולאפשר כניסה נעימה לגינה. לכן גם חומרים קלילים כמו עץ או אלומיניום מתאימים למטרה. עם זאת, חשוב מאד לבנות שער לגינה מחומרים איכותיים, על מנת שהשער יחזיק מעמד לאורך זמן, ושלא יהיה צורך תכוף מידי בתיקונים, שיפוצים, צביעה וכדומה. מומלץ להשקיע מעט יותר בשער לגינה, על מנת להשיג תוצאה יפה ואיכותית כאחד, וליהנות משער לגינה לאורך שנים רבות.

שער לגינה – מחיר
מחיר של שער לגינה משתנה על פי סוג החומר שממנו הוא עשוי, איכות הגימור של השער, הניסיון של בעל המקצוע שמתקין את השער ועוד. כאשר רוצים לחסוך בעלויות, מומלץ עוד יותר לפנות למתקין מקצועי ובעל ניסיון רב, אשר יוכל להמליץ על השער המתאים.

חזרה למאמרים