להזמנות 050-7447764
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
אזורי שירות

ליטוש שיש

פעולת ליטוש שיש  

תהליך של ליטוש שיש הוא הברקת רצפת השיש וליטוש האריחים. במהלך הפעולה מסירים מן הרצפה את כל האבק והשריטות ומורחים עליה שכבה חדשה ונוצצת של וקס מבריק. כל שיש, כמה שהוא לא יהיה יפה בתחילה, מתעמעם עם הזמן, הברק שלו נעשה עכור קמעא, ואבק מצטבר בין האריחים ובפינות.

זו הסיבה המדויקת לבצע ליטוש שיש – לנקות את הרצפה היטב, ללטש את האבן ולהחזיר את הרצפה לברק הראשוני הנוצץ.

 

עבודה איכותית של ליטוש שיש 

חשוב לבדוק היטב את הרצפה לפני שמחליטים לעשות ליטוש שיש בצפון. לא כל איש מקצועי חובבני יכול להחליט שהוא מתאים לתפקיד ולעשות את זה כרצונו. כדאי לדעת כי בלא ידע מקדים עלולים לפגוע באבן השיש, אם משתמשים לניקוי הרצפה בחומרים לא נכונים, עלולים לגרום נזק יותר מאשר תועלת, ולא תמיד אפשר להחזיר את הגלגל אחורנית. הרצפה עלולה להסדק או לקבל כתמים לפעמים לההרס ללא תקנה. כל זה אם עושים ליטוש שיש בידי אנשים לא אמינים.

אצלנו, בחברת מרכז הפוליש בישראל זה לא יקרה, אין שום סיבה לחשוש. אנחנו מנוסים בכל סוגי נקיון הרצפות, עשויים אבן או שיש, קרמיקה או חרס. הנסיון רב השנים שלנו הפכו אותנו למומחים בתחום אנחנו מגיעים אל הרצפה ועושים הערכת מצב עוד לפני שמתחילים.

בודקים איזו סוג נקיון מתאים למקום הזה, מה יהיה המכשור המתאים ובאלו חומרים נעשה שימוש כדי שהכל יצא יפה.

רק לאחר החלטה מגובשת והסכמה עקרונית של הלקוח אנחנו ניגשים לפעולה. מביאים את כל העבודה האיכותיים שלנו עם מכונת הפוליש המשוכללת, אשר תפקידה ללטש את רצפת השיש ולגלות תחתיה את השכבה הנוצצת.

 

עבודת המשך

תהליך ליטוש שיש הוא לא קצר ומדובר בעבודה עם הרבה השקעה. ראשית כל יש להוציא מן החריצים שבין האריחים את כל הלכלוך והאבק, ואחר כך למלא אותם בדבק. בשלב זה אפשר עובדים עם מכונת ליטוש לניקוי הרצפה עצמה. אנחנו מתאימים את עוצמת המכשיר בהתאם לסוג האבן; ככל שהאבן מקורית יותר ואיכותית היא תהיה חזקה, ואפשר להשתמש בעוצמת ליטוש הרבה יותר גבוהה.

בסיום, ולאחר ייבוש הרצפה מורחים עליה שכבת קריסטל אשר תגן עליה מפני פגיעות ושריטות, כך היא תשמר נקיה לאורך זמן רב!

קראו עוד על: ליטוש שיש 
קראו עוד על: ליטוש אבן

חזרה לאזורי שירות